West Side Complete Schedule Export schedule to Excel
April 2014 May 2014 June 2014 September 2014 October 2014 November 2014
  June 2014
  Date Time Home Team   Away Team Field Division
1412542   Sun Jun 1 12:00 pm Port Chester B03 B 4:0 West Side Red Bulls B03 E Abendroth Park Field B 11-3
1412601   Sun Jun 1 3:00 pm Rye Brook Nitro 4:1 West Side Red Bulls B02 E Bruno Ponterio Ridge ES #1 B 12-5
1412609   Sun Jun 1 12:00 pm Scarsdale Galaxy -- West Side Red Bulls G04 E Crossways 5 G 10-G
1412634   Sun Jun 1 3:45 pm White Plains Barca -- West Side Red Bulls B04 W Geo Washington ES 2 B 10-R
1412529   Sun Jun 1 1:00 pm Pelham Eagles 0:6 West Side Red Bulls B01 E Glover - Pelham HS Field B 13-4
1412453   Sun Jun 1 1:30 pm Mamaroneck Black Flames 2:4 West Side Red Bulls B03 W Harbor Island Croce East B 11-2
1412621   Sun Jun 1 1:00 pm West Side Red Bulls B04 E -- Rivertowns Utd B04 Thunderhawks Jacob Schiff Playground Field B 10-B
1412622   Sun Jun 1 2:15 pm West Side Red Bulls B05 W -- Rye Grizzlies Jacob Schiff Playground Field B 09-W
1412623   Sun Jun 1 3:30 pm West Side Red Bulls G05 E -- Harrison Galaxy Jacob Schiff Playground Field G 09-G
1412624   Sun Jun 1 4:45 pm West Side Red Bulls G03 E 6:0 Larchmont Blue Thunderbolts Jacob Schiff Playground Field G 11-6
1412616   Sun Jun 1 3:45 pm Scarsdale Revolution -- West Side Red Bulls G04 W Quaker Ridge Front Int G 10-R
1412480   Sun Jun 1 4:30 pm Manhattan Rowdies 3:2 West Side Red Bulls B02 W Randalls 82 B 12-4
1412368   Sun Jun 1 1:00 pm FC Somers Strikers 2:1 West Side Red Bulls G02 E Reis Park Upper Center #2 G 12-3
1412370   Sun Jun 1 12:00 pm FC Somers Lightning 1:2 West Side Red Bulls G03 W Reis Park Upper Left #3 G 11-2
1412382   Sun Jun 1 3:45 pm FC Transylvania Barca 06 RED -- West Side Red Bulls B05 E Rippowam - Mt. Kisco Lower B 09-G
1412626   Sun Jun 1 1:30 pm West Side Red Bulls G01 E 1:4 Asphalt Green Wave Sporting Riverdale Country School Bertino G 13-4
1412628   Sun Jun 1 3:15 pm West Side Red Bulls B01 W 5:2 Pleasantville Pythons Riverdale Country School Bertino B 13-3
1412629   Sun Jun 1 5:00 pm West Side Red Bulls G01 W 0:0 North Salem Strikers Riverdale Country School Bertino G 13-2
1412363   Sun Jun 1 11:00 am Edgemont Energy 0:7 West Side Red Bulls B2000 W Seely Place ES Back B 14-5
1412346   Sun Jun 1 1:15 pm Chappaqua United Blue -- West Side Red Bulls G05 W Seven Bridges MS Upper G 09-W
1412517   Sun Jun 1 3:30 pm North Salem Thunder 2:2 West Side Red Bulls G02 W Volunteer's Park Field G 12-4
1410030   Sat Jun 7 1:15 pm Yonkers Utd Rush Orioles -- West Side Red Bulls G05 E Fleming Small 1 G 09-G
1412859   Sun Jun 8 12:00 pm New Rochelle Sounders 2:1 West Side Red Bulls G03 W Albert Leonard MS A G 11-2
1412872   Sun Jun 8 2:30 pm Pelham Pumas -- West Side Red Bulls B05 E Franklin - Pelham HS A B 09-G
1412880   Sun Jun 8 1:15 pm Pelham Vikings 0:6 West Side Red Bulls B2000 W Glover - Pelham HS Field B 14-5
1412700   Sun Jun 8 2:30 pm Castleford B04 Tornados -- West Side Red Bulls B05 W IBM - Armonk 4 B 09-W
1412701   Sun Jun 8 5:00 pm Castleford B02 Gold 5:2 West Side Red Bulls B03 E IBM - Armonk 4 B 11-3
1412985   Sun Jun 8 1:00 pm West Side Red Bulls B04 W -- Larchmont Sharks Jacob Schiff Playground Field B 10-R
1412986   Sun Jun 8 2:15 pm West Side Red Bulls G05 E -- Eastchester Breakers Jacob Schiff Playground Field G 09-G
1412987   Sun Jun 8 3:30 pm West Side Red Bulls B03 W 3:4 Greenburgh Utd Galaxy Jacob Schiff Playground Field B 11-2
1412988   Sun Jun 8 4:45 pm West Side Red Bulls G03 E 5:1 Harrison Power Jacob Schiff Playground Field G 11-6
1412931   Sun Jun 8 1:15 pm Rye Rage -- West Side Red Bulls G05 W Osborn ES Field G 09-W
1412762   Sun Jun 8 5:00 pm FC Transylvania Red Storm 04 -- West Side Red Bulls G04 W Rippowam - Mt. Kisco Lower G 10-R
1412990   Sun Jun 8 12:00 pm West Side Red Bulls G2000 W 2:1 Manhattan Kickers G99 Riverdale Country School Bertino G 14-3
1412991   Sun Jun 8 1:45 pm West Side Red Bulls G02 E 3:1 Munay Ossining Foxes Riverdale Country School Bertino G 12-3
1412992   Sun Jun 8 3:15 pm West Side Red Bulls G01 W 1:2 Chappaqua Dragons Riverdale Country School Bertino G 13-2
1412994   Sun Jun 8 5:00 pm West Side Red Bulls B02 E 6:3 Mt Pleasant Wave Riverdale Country School Bertino B 12-5
1412995   Sun Jun 8 11:30 am West Side Red Bulls B01 E 2:2 North Salem FC Blue Thomas Jefferson Park Manhattan B 13-4
1412996   Sun Jun 8 1:00 pm West Side Red Bulls B02 W 1:4 Pleasantville Predators Thomas Jefferson Park Manhattan B 12-4
1412993   Sun Jun 8 11:45 am Yonkers Utd Rush Raptors 1:1 West Side Red Bulls G02 W Tibbetts Brook Park 2 G 12-4
1412851   Sun Jun 8 1:15 pm Mt Pleasant Bayern -- West Side Red Bulls B04 E Valhalla HS Lower B 10-B
1412870   Sun Jun 8 1:45 pm North Salem White Tigers 2:5 West Side Red Bulls B01 W Volunteer's Park Field B 13-3
1412673   Sun Jun 8 vs. West Side Red Bulls G04 E zzz - BYE - zzz G 10-G
1410319   Sat Jun 14 1:00 pm West Side Red Bulls G04 E -- Rye Bulldogs Randalls 73 G 10-G
1410009   Sat Jun 14 2:30 pm West Side Red Bulls B02 W 1:0 North Salem United Randalls 73 B 12-4
1410005   Sat Jun 14 4:00 pm West Side Red Bulls B03 W 3:0 Mamaroneck Black Flames Randalls 73 B 11-2
1412627   Sat Jun 14 5:30 pm West Side Red Bulls G2000 W 2:2 Rockland FC Panthers Randalls 73 G 14-3
1413345   Sun Jun 15 4:00 pm Scarsdale Madrid 7:1 West Side Red Bulls B02 W Crossways 4 B 12-4
1413292   Sun Jun 15 3:30 pm Rivertowns Utd G2000 Eagles 0:0 West Side Red Bulls G2000 W Dobbs Ferry HS South Field G 14-3
1413188   Sun Jun 15 3:45 pm Mamaroneck Red Waves -- West Side Red Bulls G05 W Harbor Island 5 G 09-W
1413361   Sun Jun 15 1:00 pm West Side Red Bulls B04 E -- Yonkers Utd Rush Scorpions Jacob Schiff Playground Field B 10-B
1413362   Sun Jun 15 2:15 pm West Side Red Bulls B04 W -- Rye Avengers Jacob Schiff Playground Field B 10-R
1413363   Sun Jun 15 3:45 pm West Side Red Bulls G03 E 6:3 Greenburgh Utd Thunder Jacob Schiff Playground Field G 11-6
1413364   Sun Jun 15 5:00 pm West Side Red Bulls B03 E 1:5 Manhattan Flamengo Jacob Schiff Playground Field B 11-3
1413158   Sun Jun 15 1:15 pm John Jay Indians -- West Side Red Bulls B05 E Katonah ES Field B 09-G
1413160   Sun Jun 15 1:30 pm John Jay Storm 1:4 West Side Red Bulls B03 W Meadow Pond ES 2 B 11-2
1413229   Sun Jun 15 3:30 pm Munay Ossining Cosmos 0:3 West Side Red Bulls B01 W Ossining HS Lower B 13-3
1413263   Sun Jun 15 1:30 pm Pelham Storm 0:1 West Side Red Bulls G03 W Prospect Hill ES Field G 11-2
1413354   Sun Jun 15 3:45 pm Scarsdale Green Celtic -- West Side Red Bulls G05 E Quaker Ridge Front Sml G 09-G
1413211   Sun Jun 15 1:30 pm Manhattan Surf -- West Side Red Bulls G04 W Randalls 84 G 10-R
1413212   Sun Jun 15 2:45 pm Manhattan Earthquakes -- West Side Red Bulls B05 W Randalls 84 B 09-W
1413111   Sun Jun 15 2:30 pm FC Somers Side Kicks -- West Side Red Bulls G04 E Reis Park Upper Left #3 G 10-G
1413365   Sun Jun 15 12:00 pm West Side Red Bulls B01 E 5:2 Rye Brook Rams Riverdale Country School Bertino B 13-4
1413366   Sun Jun 15 1:30 pm West Side Red Bulls G01 W 4:1 FC Somers Cheetahs Riverdale Country School Bertino G 13-2
1413367   Sun Jun 15 3:15 pm West Side Red Bulls B2000 W 2:0 Mamaroneck Thunder Riverdale Country School Bertino B 14-5
1413218   Sun Jun 15 5:00 pm West Side Red Bulls G02 E 1:2 Mt Pleasant Wildcats Riverdale Country School Bertino G 12-3
1413320   Sun Jun 15 1:00 pm Rye Raptors 0:6 West Side Red Bulls B02 E Rye Rec Field B 12-5
1413368   Sun Jun 15 11:30 am West Side Red Bulls G01 E 1:6 Edgemont Strikers Thomas Jefferson Park Manhattan G 13-4
1413369   Sun Jun 15 1:00 pm West Side Red Bulls G02 W 2:3 White Plains Fire Thomas Jefferson Park Manhattan G 12-4
1413571   Sun Jun 22 12:00 pm Scarsdale Napoli 4:1 West Side Red Bulls G2000 W Butler Field Scarsdale HS Turf G 14-3
1413514   Sun Jun 22 1:00 pm New Rochelle Knights 2:0 West Side Red Bulls B01 E City Park Fosina B 13-4
1413438   Sun Jun 22 2:30 pm Edgemont Blue Strikers 2:2 West Side Red Bulls B03 E Edgemont HS Lower B 11-3
1413598   Sun Jun 22 2:30 pm Yonkers Utd Rush Falcons 4:0 West Side Red Bulls G01 E Fleming Large G 13-4
1413466   Sun Jun 22 1:30 pm Harrison Rams 0:4 West Side Red Bulls B01 W Harrison HS Turf B 13-3
1413553   Sun Jun 22 2:30 pm Rye Wave -- West Side Red Bulls G05 W Osborn ES Field G 09-W
1413437   Sun Jun 22 5:00 pm Eastchester Bulldogs -- West Side Red Bulls B05 W Parkway Oval Tuckahoe North B 09-W
1413577   Sun Jun 22 1:00 pm West Side Red Bulls G04 W -- Asphalt Green Wave Legends Randalls 50 G 10-R
1413578   Sun Jun 22 2:30 pm West Side Red Bulls B04 W -- Port Chester B04 A Randalls 50 B 10-R
1413579   Sun Jun 22 3:45 pm West Side Red Bulls B05 E -- Scarsdale Black Villa Randalls 50 B 09-G
1413580   Sun Jun 22 5:00 pm West Side Red Bulls G03 W 2:1 White Plains G03 United Randalls 50 G 11-2
1413582   Sun Jun 22 12:00 pm West Side Red Bulls G01 W 1:1 Port Chester Persian Cats Riverdale Country School Bertino G 13-2
1413583   Sun Jun 22 1:30 pm West Side Red Bulls B2000 W 3:2 Rockland FC Cyclones Riverdale Country School Bertino B 14-5
1413584   Sun Jun 22 3:15 pm West Side Red Bulls B02 W 4:2 New Rochelle Raptors Riverdale Country School Bertino B 12-4
1413585   Sun Jun 22 4:45 pm West Side Red Bulls B02 E 5:1 Rockland FC Hawks Riverdale Country School Bertino B 12-5
1413559   Sun Jun 22 3:15 pm Rye Rattlers 2:2 West Side Red Bulls G02 E Rye Rec Field G 12-3
  TBD
  Date Time Home Team   Away Team Field Division
1430038   Wed Oct 22 Rockland FC Stars vs. West Side Red Bulls G04 W TBA * G 11-2

  - rescheduled in last seven days, - rescheduled since Sep 1